Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

Urban

Послуги

Кращі Випускні альбоми

      ЯКІСТЬ ТА УМОВИ, ЯКІ ВАС ПРИЄМНО ЗДИВУЮТЬ!

      Це вони, випускні фотокниги які Ви шукали! Кожному альбому для зручності присвоєно свою назву. Порядок розміщення сторінок в альбомі при бажанні клієнта може корегуватися. Зміни також можуть вноситись і в дизайн обкладинки. Швидкий та зручний метод оформлення замовлення. Термін виконання 1 місяць. Клієнту (група, клас) безкоштовно віддається диск з усіма фотографіями, портретами та колективними фотографіями. Під час зйомки студентам та учням показуються портрети, при бажанні клієнта портрет можна переробити на місці.  Зйомка у зручний для вас час. Право вибору фотографій, портретів та колективних фотографій для альбому надається лише клієнту (група, клас). Професійна ретуш портретів. Перед друком, для недопущення жодних помилок, макет фотокниги обов'язково перевіряється та затверджується замовником (староста, представники класу чи групи, класний керівник).

          Подзвоніть та замовте безкоштовну презентацію альбомів у вашому навчальному закладі.
          БЕЗКОШТОВНИЙ альбом замовнику (староста чи організатор)!


УВАГА! ВИБІР КОЛЕКТИВНИХ ФОТОГРАФІЙ СТРОГО КОЛЕГІАЛЬНИЙ !!! ВИБІРКУ ПОВИНЕН РОБИТИ ВЕСЬ КЛАС І НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ 2-5 ЛЮДЕЙ! ДИЗАЙНЕР НЕ МОЖЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЯКЩО ЦЯ УМОВА БУЛА ПОРУШЕНА ТА ПЕВНА ГРУПА ЛЮДЕЙ ПЕРЕВАЖАЄ НАД ІНШИМИ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ! 


 BAMBOOK:  23-23 см.( 20 і більше ст.)

 FOTO-BOOK:  20-30 см.(12 та 16 ст.)

• SLIM FOTO-BOOK:  23-23 см.(24, 26, 28 та 32 ст.) 

 Поліграфічна фотокнига:  20-30 см.(12 та 16 ст. дитячий)


BAMBOOK  -  Т
ехнологія та хіт 2015-16 навчального року. Завдяки своїй чудовій якості та низькій ціні, ця технологія надійно посіла перше місце серед усіх замовлень. Тверда обкладинка + поліграфічні розвороти без корінців та загину! Тверді сторінки, вигляд класичної фотокниги із простим згином посередині. Можлива ламінація сторінок.
FOTO-BOOK Середина фотокниги складається з суцільних матових фотографій склеєних між собою на твердій основі (картон чи пластик) + тверда фотообкладинка.  Характеризується високою якістю цифрового  друку та середнім ціновим діапазоном.
SLIMfoto-book -  Технологія 2012 року. Якісна середина FOTO-BOOK, але без основи - картону чи пластику (тонший). Середина фотокниги складається з суцільних матових, склеєних  між собою фотографій  + тверда фотообкладинка. Характеризується високою якістю друку та  великою кількістю сторінок.
0

Ознайомтеся із різновидом пропонованих послуг

Контакти

Урбан Ярослав,  м.Львів 

Телефон: (097) 98-14-311;   (063) 38 28 636 
e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

Skype: slavio10 

ICQ: 371887461